+ 86-574 56118361-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Rreth nesh>Rreth nesh

Rreth nesh


Me konceptin e "Supremit të Klientit, Integriteti i bazuar", ju mirëpresim përzemërsisht që të vini të na vizitoni dhe të flisni për biznesin në çdo kohë!

MINGYU MOULD ka përvojë në projektimin dhe prodhimin e llojeve të mykut të injeksionit plastik që nga viti 1998. Ka dizajnerë dhe inxhinierë të aftë që janë përgjegjës për analizën e produktit, modelin e mykut, prodhimin e mykut, montimin e mykut dhe testimin e mykut, paketimin e mykut.

Fokusi i MOUNDYU MOULD në Auto Mold, myk të pajisjes shtëpiake, myk shtëpiak, myk paketimi, myk precize, etj.

Myku Mingyu jo vetëm që bën prodhimin e mykut në tregun lokal kinez, por gjithashtu bën modelimin dhe prodhimin e mykut për vende të ndryshme, të tilla si, Izraeli, Polonia, Çekia, Turqia, Indonezia, Malajzia, SHBA, Meksika, Kolumbia, Peruja, etj.

MINGYU MOLD kontrollon cilësinë me sistemin e saktë të menaxhimit, dhe vazhdoni të investoni pajisje të mira, të tilla si, CNC, makinë frezimi me shpejtësi të lartë, makinë gdhendje me shpejtësi të lartë, makinë bluarje, EDM, etj.

Kënaqësia dhe besimi i klientit është motivi për përpjekjet tona të vazhdueshme. Presim përpara për të ndërtuar bashkëpunim të gjatë me ju!

PROJEKTI JUAJ, PROCESI YN


PAJISJET