+ 86-574 56118361-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Rreth nesh>pse na zgjodhet ne

pse na zgjodhet ne


Prodhuesi profesional i injeksionit


Materiali real, Shërbim me cilësi të lartë, me një ndalesë!
OEM & ODM në dispozicion, kohë e shpejtë e dorëzimit!


Profesional në opsionet e mykut të injeksionit

MINGYU MOULD është përvojë në myk Automotive, myk pajisje shtëpiake, pjesë elektronike myk, paketim myk dhe precision myk. Ne bëjmë rreth 200 grupe myk injeksioni çdo vit, dhe 60% është për eksport. Ne bëmë mykun e pjesëve të automobilave për kompaninë Auto TOYOTA, CITROEN, Chery, Geely, etj dhe gjithashtu bëmë shumë forma plastike për pjesët e pajisjeve shtëpiake për Haier, Hisense.

 

Përqendrimi në marrjen e mykut injeksion

 

i ndershëm në biznesin e mykut injeksion