+ 86-574 56118361-

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Myk elektronik dhe preciz

  • https://www.china-mould-maker.com/upload/product/1574343444111609.jpg

Forma e kutisë së baterisë

Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT

Emri: Kallëp i kutisë së baterisë, kallëp i kutisë së qelizës, kallëp i paketave të baterisë, kallëp i mbajtësit të baterisëPërmbledhje

Detajet Shpejta

Vendi i origjinës: Zhejiang, China (kontinent)

Emri i markës: Mingyu myk

Modeli i formësimit: Injeksion i Plastikës

Materiali i produktit: Plastik (PP, PS, PE, ABS, etj)

Ngjyra: E zezë ose e personalizuar

 

detajet e paketimit

Kuti prej druri pa tymosje / tymosje

Koha e dorëzimit

60-70 ditë

 

 

Pse të zgjidhni na?

Ne jemi profesionistë dhe me përvojë në myk plastike injeksion të bërë dhe zgjidhje prodhuese. Ne nuk jemi vetëm një furnizues i mykut, por edhe një ofrues i teknologjisë për të optimizuar cilësinë, koston dhe performancën e produktit.

ENe mund t'ju sigurojmë çmimin më të mirë. Ne kemi një rrjet të fortë të prodhuesit dhe ofruesit të materialeve. Për çdo produkt, ne do të zgjedhim furnizuesit e duhur për të përmbushur pritshmërinë e klientit me koston më të ulët.

Communication Komunikim i madh. Ne jemi me ndikim në anglisht; ne komunikojmë me klientët në çështjet afariste dhe teknike në mënyrë efikase.

UalityKualiteti i siguruar. Ne do të paracaktojmë kërkesat e cilësisë përpara se të filloni punën. Personeli i kualifikuar i QC do të jetë në sit duke kontrolluar cilësinë gjatë proceseve të prodhimit dhe para dërgesës.

— Garancia e parashikuar: nëse ka çështje të cilësisë, ne i dërgojmë zëvendësim klientit për herë të parë.

 

 

Mingyu myk është përvojë në myk Auto, myk të pajisjeve shtëpiake, myk elektronik të pjesëve, myk paketimi, dhe myk precize, etj.


NA KONTAKTONI